Torty Poznań

Owocowe, czekoladowe, orzechowe czy śmietankowo- bezowe. Tradycyjne i tworzone specjalnie na Państwa zamówienie… Torty, bo o nich mowa, od pokoleń towarzyszą nam w ważnych dla nas momentach życia i dlatego też nie wyobrażamy sobie bez nich żadnych ważnych uroczystości. Urodziny, szczególnie te okrągłe, i urodziny dzieci, wesela, komunie, obrona pracy czy realizacja ważnego projektu… każdy moment jest dobry, by uczcić go tortem… Zdając sobie z tego doskonale sprawę nasza H.P. Cukiernia dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom, dogodzić podniebieniom i spełnić słodkie marzenia wszystkich Naszych Klientów.

W swojej ofercie posiadamy torty tradycyjne, ale również weselne, komunijne i z okazji chrztu świętego. Z przyjemnością tworzymy bajkowe torty dla dzieci, jak i przygotowujemy torty na specjalne okazje i indywidualne zamówienia.

Jeżeli macie Państwo pomysł na tort zapraszamy – z przyjemnością podejmiemy się jego realizacji. W przypadku braku pomysłu oferujemy szeroki wachlarz tortów do wyboru z dostępnego katalogu, który można dowolnie modyfikować pod względem masy, dodatków, dekoracji.

Życząc niezapomnianych, słodkich doznań zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.