Torty weselne Poznań

Tort weselny nie jest zwykłym ciastem. W naszej kulturze stanowi element tradycji, a krajanie go i rozdzielanie pomiędzy weselnymi gośćmi przez Młodą Parę wiąże się niemal z wielowiekowym rytuałem. W organizacji wesela nierzadko zmieniają się mody, co jakiś czas pojawiają się nowe trendy, jednak nie sposób wyobrazić sobie tak ważnej uroczystości bez tortu weselnego.

Torty weselne a życzenia klienta

Bez zbytniej skromności możemy Państwa zapewnić, że jesteśmy w stanie spełnić każde oczekiwanie zainteresowanych naszymi usługami osób. Jest to możliwe dzięki doskonałym umiejętnościom naszych współpracowników z jednej strony, z drugiej natomiast z uwagi na poszanowanie woli klientów i chęć sprostania ich – nawet największym – wymaganiom.

Torty weselne a ich wygląd

Dekorowanie tortów weselnych to już nie tylko przyjemność, ale także rodzaj swoistej sztuki kulinarnej. Możecie Państwo dokonać wyboru tortu na podstawie naszych propozycji, jeśli nie macie własnej koncepcji. Gwarantujemy jednocześnie, że w przypadku, gdyby Młoda Para wyraziła specjalne życzenia, dekoracja zostanie wykonana zarówno według podanego wzoru bądź szablonu, jak i zgodnie z nakreśloną wizją.

Smaki tortów weselnych

Jednym słowem – różnorodne. Cięższe, lżejsze, na kremie, na bazie bitej śmietany, w dowolnej wielkości i wadze.

Tort weselny to nieodzowny element uroczystości, więc podanie go wymaga specjalnej, artystycznej oprawy, a rodzina niejednokrotnie przez wiele tygodni nawiązuje we wspomnieniach do jego smaku i wyglądu.