Zanurz się w świecie puszystych słodkości

Torty - Cukiernia H. Piskorska

Cukiernia Poznań – H. Piskorska

Oferta naszej cukierni obejmuje m.in. bardzo wyszukane torty weselne, okolicznościowe, czy dziecięce. W naszych cukierniach można również zamówić torty z ilustracjami czy ilustracjami nadrukowanymi bezpośrednio na torcie, przy zastosowaniu innowacyjnej metody pozwalającej na wysokojakościowe odzwierciedlenie danej grafiki.

Ponadto, produkujemy także ciastka bankietowe oraz domowe ciasta i ciasteczka oparte na tradycyjnych recepturach i przygotowane przy użyciu naturalnych składników.

W naszych cukierniach można także znaleźć tradycyjny przysmak poznaniaków, jakim są rogale świętomarcińskie, na których produkcję posiadamy certyfikat Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej. Nowością w naszej ofercie jest Kącik Zdrowych Słodkości, zawierający produkty zdrowe i fit.

Stale dążymy do tego, by nasze wyroby pozostawały jak najwyższej jakości oraz dbamy o satysfakcję klientów z zakupów w naszych cukierniach.

Kupiłem wczoraj u Państwa w cukierni przepyszną kostkę letnie orzeźwienie – świeża, kolorowa i do tego w przystępnej cenie.

Mikołaj

Dziękujemy za rewelacyjny tort, wszystkim gościom tak smakował, że nie został ani okruszek na poprawiny 🙂

szczęśliwa Młoda Para

Co do ciastka – zaciekawieni kolorem 🙂 zielone ciacho wow – ciekawe co to… „leśne runo” BARDZO SMACZNE, nie za słodkie wyważone, pycha. Gratuluję Kucharza/Cukiernika.

Gosia

0
Lat na rynku
0
Punkty sprzedaży
0
Produktów

Twoja cukiernia

W cukierni Piskorska poczujesz się jak w domu. W naszym menu znajdziesz tradycyjne produkty i w 100% domowe smaki – pyszne wypieki, ciasta, ciastka, torty, ciasteczka.

Nasze usługi pozwalają nam być z Tobą w Twoich najważniejszych momentach. Załoga cukierni Piskorska ma słodkie rozwiązania na każdą istotną chwilę w Twoim życiu. Czeka Cię wielkie święto? Urodziny dziecka? Ślub? Pierwsza randka? Zwyczajnie miłe chwile spędzane w rodzinnym gronie zupełnie bez okazji po trudnym dniu w pracy?

Sieć cukierni Piskorska w Poznaniu zaprasza do współpracy! Poznaj nasz słodki świat – zajmiemy się oprawą szczególnych okoliczności, które jej wymagają. Stworzymy dla Ciebie oryginalne, spersonalizowane torty, a zanim podejmiesz ostateczną decyzję, spotkajmy się na niezobowiązującej degustacji.

Dzięki niej przekonasz się, w jaki sposób kreujemy smaki i wpływamy na cukiernicze trendy nie tylko w Poznaniu, ale w całej Wielkopolsce.

Galeria naszych wypieków

Przewiń do góry