Cukiernia H. Piskorska - Orły Cukiernictwa

H.P Cukiernia

Na poznańskim rynku funkcjonujemy już od ponad 25 lat. Działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku w Mosinie pod Poznaniem. Na początku zajmowaliśmy się produkcją lodów rzemieślniczych. Niecały rok później uruchomiliśmy pracownię cukierniczą i rozpoczęliśmy produkcję ciasta. Kontynuując swoją ekspansję na rynku cukierniczym, w 1994 roku otworzyliśmy pierwszą cukiernię firmową.

H.P. Cukiernia Hanna Piskorska poprzez swój dynamiczny rozwój odniosła sukces na poznańskiej arenie. Obecnie posiadamy 6 sklepów własnych ulokowanych na terenie Poznania. Jednakże ciągle rosnące potrzeby naszych klientów zaowocowały uruchomieniem w 2002 roku kolejnej firmy – Piekarni Natura. Z tego względu w naszej ofercie można znaleźć nie tylko przepiękne torty i domowe ciasta, ale również zdrowe, naturalne chleby oraz świeżo wypiekane w sklepach rozmaite bułki. Stale powiększająca się sieć sklepów Piekarni Natura pozwala naszym klientom nabyć nasze słodkie wyroby w łącznie 23 sklepach położonych nie tylko na terenie Poznania, lecz również w okolicznych miejscowościach.

Nasza niezwykle bogata oferta obejmuje m.in. bardzo wyszukane tort weselne, okolicznościowe, czy dziecięce. W naszych cukierniach można również zamówić torty z ilustracjami czy ilustracjami nadrukowanymi bezpośrednio na torcie, przy zastosowaniu innowacyjnej metody pozwalającej na wysokojakościowe odzwierciedlenie danej grafiki. Ponadto, produkujemy także ciastka bankietowe oraz domowe ciasta i ciasteczka oparte na tradycyjnych recepturach i przygotowane przy użyciu naturalnych składników. W naszych cukierniach można także znaleźć tradycyjny przysmak poznaniaków, jakim są rogale świętomarcińskie, na których produkcję posiadamy certyfikat Wielkopolskie Izby Rzemieślniczej. Nowością w naszej ofercie jest Kącik Zdrowych Słodkości, zawierający produkty zdrowe i fit.

Stale dążymy do tego, by nasze wyroby pozostawały jak najwyższej jakości oraz dbamy o satysfakcję klientów z zakupów w naszych cukierniach.

- Hanna Piskorska -

Przewiń do góry