Torty Weselne Poznań

Wybór tortów weselnych to zawsze ślubne wyzwanie dla klientów. Zazwyczaj młoda para ma wstępną wizję wymarzonego tortu weselnego, ale dzięki kreatywnej załodze pracującej w naszej cukierni często zmienia zdanie i polega na słodkim fachu ekspertów. Usługi, które oferujemy znajdziesz w zakładce strony internetowej – zdjęcia tortów, ślubne ciasta i ceny. Weselne torty to dla nas… chleb powszedni. Cukiernia Piskorska to solidna i godna zaufania firma, którą od lat doceniają nie tylko mieszkańcy stolicy Wielkopolski. Nasze ciasta i torty ślubne uświetniły już niejedno wesele. Możesz być pewny, że takiej oferty próżno szukać gdzieś indziej.

Piskorska – Piekarnia I Cukiernia Marzeń

Tort angielski? Tort w kształcie serca? Tort geometryczny? Tort naked? Tort drip? Tort glamour? Malowany? A może art deco? Nasze usługi pozwolą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i wybrać to, czego potrzebujesz w jednym z najważniejszych dni w Twoim życiu. Zaskocz gości weselnych wysublimowanym smakiem tortu i niech dobra zabawa trwa w najlepsze!

Tort weselny z prawdziwego zdarzenia jest sztuką. Nasza załoga to ludzie, którzy z pasją tworzą torty weselne od lat. Precyzja, dbałość o estetykę i kunszt wykonania to to, co wyróżnia ostateczną formę naszych tortów weselnych spośród konkurencji. Kreujemy bez sztampy, sięgamy po nowatorskie rozwiązania i bronimy się smakiem.

Tort Weselny – Oryginalne Pomysły

Torty weselne tworzone przez naszych kreatorów smaku budzą podziw. Przykuwają wzrok, a ich artystyczna kompozycja zachwyca konsumentów. Torty weselne to również obszar, w którym cukiernicy mogą puścić wodze fantazji i zaproponować klientom coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyli ani wizualnie, ani w kwestii smaku. Zrealizujemy każde życzenie – torty ombre, torty rustykalne, torty semi-naked czy torty całkowicie spersonalizowane. Kawałek pysznego tortu w ramach degustacji? Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami, umówmy dogodny dla Ciebie termin i spotkajmy się, aby przedyskutować Twoje potrzeby. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze gotowi, by spełnić Twoje oczekiwania.

Zamów Bezpłatną Wycenę

    Przewiń do góry