Marzycie o oryginalnej słodkiej oprawie w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu? Sprawdźcie wyjątkową ofertę weselną w naszej cukierni i przekonajcie się, co oznacza połączeniu dobrego smaku, pasji i zaangażowania! Korzystamy wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych składników naturalnych, aby podkreślić walory smakowe naszych wypieków.

Wybierzcie słodkiego króla przyjęcia weselnego – sezonowy tort naked? Rustykalny? Geometryczny? Retro? Glamour? Blisko tradycji, klasycznie? A może drip cake? Nie mogliście trafić lepiej! Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, czego oczekujecie. W cukierni Piskorska słuchamy Waszych potrzeb i personalizujemy każde zamówienie. Zaskoczcie i zachwyćcie swoich gości nietuzinkowymi rozwiązaniami zgodnie z najnowszymi trendami. Jesteśmy tu dla Was.

Torty weselne

Nie macie pomysłu na tort weselny, który oczaruje zarówno Was, jak i Waszych gości? Marzycie o efekcie wow, odchodząc od klasyki? Świetnie! Dajcie nam zielone światło, a nasi kreatywni cukiernicy przygotują dla Was coś absolutnie fantastycznego. Nasza wyobraźnia nie zna granic, a wieloletnie doświadczenie pozwala na stworzenie tortów, które wpisują się w aktualne trendy i zachwycają swoim designem. Naszą misją jest połączenie naturalnych składników od lokalnych dostawców z niezwykłą pasją i zaangażowanie, co w rezultacie wywołuje uśmiech na Waszych twarzach.

Różnorodne torty weselne w naszej ofercie sprawią, że jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu jeszcze bardziej zyska na znaczeniu. Drip cake, naked cake, tort geometryczy, glamour – mamy masę możliwości! Wszystkiego dobrego na słodkiej drodze życia!

Ciasteczka bankietowe

W cukierni Piskorska przygotowaliśmy wielowymiarową ofertę, w której szczególne miejsce zajmują ciasteczka bankietowe – słodcy bywalcy różnorodnych eventów biznesowych, międzynarodowych konferencji, sympozjów, imprez firmowych etc. Potrzebujesz niepowtarzalnych w smaku ciasteczek bankietowych, aby uświetnić swoje wydarzenie? Daj nam znać, a my zajmiemy się całą resztą! Najlepsze receptury oparte na naturalnych składnikach, świetny design i absolutnie fenomenalny smak sprawią, że goście eventu wpadną w niepohamowany zachwyt.

Inspiruje nas wszystko wokół, na bieżąco śledzimy trendy cukiernicze i z rozwijamy swój warsztat. Słuchamy Twoich potrzeb, dlatego powiedz, czego oczekujesz, a my spersonalizujemy Twoje zamówienie i zrealizujemy je zawsze na czas!

Zamów Bezpłatną Wycenę

    Przewiń do góry