Torty Okolicznościowe Poznań

Oferta naszych tortów z cyklu „okolicznościowe” to odpowiedź zarówno na Twoje potrzeby, jak i pozostałych klientów. Podejmujemy się realizacji tortów na przeróżne okazje – od urodzin, przez imieniny, śluby, rocznice aż po chrzest czy komunię. Warto pamiętać, że dla każdego okoliczności mają inne znaczenie. Okolicznością i tym samym okazją na zamówienie tortów może być równie dobrze pierwsza randka, spacer czy pozytywnie zdany egzamin maturalny! Masz przed sobą ważny dzień i chcesz celebrować go w wyjątkowy sposób? Wejdź w zakładkę „Kontakt” i zapisz numer tel. do cukierni Piskorska! Nasza strona korzysta ze słodkich plików cookies dlatego, aby zobaczyć nasze usługi i złożyć zamówienie np. na tort dla dzieci, zaakceptuj ciastka!

Torty Artystyczne

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sięgali po coś więcej niż wyłącznie tradycyjne wypieki. Każde zamówienie, które wynika ze słodkiej usługi, starannie analizujemy i staramy się spełnić Twoje oczekiwania w możliwie najlepszy sposób. Nasze ambicje nierzadko wykraczają poza skalę, dlatego nieustannie doskonalimy swój warsztat, aby każdy tort, który trafi do Ciebie, zaskoczył również Twoich gości. Torty to nasza pasja. Torty to nasze życie. Inspiruje nasz sztuka, czerpiemy z natury, tego, co nas otacza. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować tort marzeń. Zależy Ci na wywołaniu efektu wow? Dobrze trafiłeś. Tort angielski, tort semi-naked, tort naked, tort glamour czy wielopiętrowy geometryczny to tylko część tego, co potrafimy. Przekonaj się, na czym polega słodka chwila zapomnienia.

Torty Na Specjalne Okazje - Poznań

Czym jest dla Ciebie specjalna okazja? Narodziny dziecka? Pierwszy dzień szkoły? Zdany egzamin na prawo jazdy? Zaręczyny? Ślub? Urodziny? Imieniny? Dzień Chłopaka? Święta? Tak! I jeszcze więcej! My zajmujemy się całą resztą, czyli przygotowujemy słodki tort na zamówienie. Tort, który uświetni specjalną okazję i pozwoli jeszcze bardziej wpłynąć na cudowną atmosferę konkretnego wydarzenia czy okoliczności. Możesz skorzystać z naszego słodkiego portfolio i znaleźć tam inspiracje, ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – z przyjemnością wykonamy dla Ciebie całkowicie spersonalizowany tort według Twojego pomysłu. Daj znać, czego potrzebujesz – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zamów Bezpłatną Wycenę

    Przewiń do góry