Torty Dla Dzieci Poznań

Okazji, by przygotować absolutnie fantastyczne torty dziecięce, na szczęście nie brakuje. Chrzest, komunia, urodziny, imieniny, pierwszy dzień w szkole, zakończenie roku szkolnego czy po prostu tort-niespodzianka to gwarantowany szeroki uśmiech na twarzy Twojego dziecka! Najmłodsi to najbardziej wymagający klienci, dlatego
w cukierni Piskorska staramy się spełnić ich oczekiwania w najlepszy sposób z możliwych – tworzymy torty dla dzieci. Tworzymy modne i wyróżniające się torty dla dzieci, spełniamy słodkie marzenia i uszczęśliwiamy Twoje pociechy, dekorując torty w ulubione motywy z bajek czy postaci z filmów animowanych. Oferta wszystkich tortów jest dostępna online i stacjonarnie w naszych punktach.

Torty Dla Chłopców

Tort dla dziecka – Poznań ma szczęście, że nasza wizjonerska i kreatywna załoga melduje pełną gotowość do słodkich wypieków, aby spełniać marzenia najmłodszych. W kwestii tortów nie mamy sobie równych. Projektujemy i pieczemy oryginalne torty dla dzieci od wielu lat. Torty dla chłopców to szczególne wyzwanie. Dla małych fanów piłki nożnej stworzymy słodki stadion, dla miłośników superbohaterów wymyślimy Spidermana lub Batmana, a dla małych rajdowców wykonamy wyścigową gwiazdę wśród tortów, czyli… turbobolid! Ograniczyć nas może wyłącznie wyobraźnia, a my wymykamy się jakimkolwiek granicom, dlatego w kwestii tortu możesz nam zaufać. Twój maluch będzie szczęśliwy i zadowolony z połączenia smaków!

Torty Dla Dziewczynek

Poznań słynie z trykających się koziołków oraz rogali świętomarcińskich, a my słyniemy ze słodkiego szaleństwa! Oferujemy pyszne torty dla dzieci – dla chłopców i dla dziewczynek. Współczesna sztuka cukiernicza potwierdza, że szczególnie w przypadku tortu dla najmłodszych powstają cudowne małe dzieła sztuki, które odzwierciedlają zainteresowania dzieci. Potrzebujesz specjalnego tortu dla dziewczynki? Kontakt jest prosty – napisz, zadzwoń lub przyjdź do nas i wspólnie wybierzmy najlepszy projekt dla Twojej pociechy. Zamek księżniczki? Ulubiona bohaterka z bajki? Atomówki? Dobrze wiemy, że dzieci są wymagające, dlatego potrafimy sprostać ich oczekiwaniom.

Zamów Bezpłatną Wycenę

    Przewiń do góry