Poznań to nie tylko stolica rogalowego szaleństwa. W naszych pracowniach intensywnie kreujemy trendy cukiernicze z miłości do wszelkich wypieków. Torty na zamówienie tworzymy z pasją i zaangażowaniem. To, co robimy najlepiej, czyli nasze wypieki, możesz zamówić i znajdziesz w ofercie, którą jeśli chcesz, wyślemy via mail. Nie masz pomysłu na tort dla dzieci? Nie możesz w pełni zorganizować swojej uroczystości i potrzebujesz profesjonalnego teamu do realizacji tortu z Twoich marzeń? Chcesz zaufać mistrzom w swoim słodkim fachu, dla których torty nie mają żadnych tajemnic?

Torty w naszej ofercie

Torty Weselne

Torty Tradycyjne

Torty komunijne i na chrzest

Torty dziecięce

Torty na specjalne okazje

Torty na zamówienie Poznań

Tort jest słodkim dziełem sztuki. Potwierdzą to nie tylko dzieci, ale każdy, kto choć raz miał okazję skosztować naszej realizacji. Nasza załoga to doświadczeni specjaliści od tortów, którzy śmiało sięgają po coś więcej niż tradycyjne możliwości. Tworzymy torty, które inspirują innych – angielskie, naked, semi-naced, monogramy, drip. Tworzymy torty, które smakują i o których na długo nie zapomnisz. Tworzymy torty, którym w środku nie brakuje niebiańskiej masy. I w końcu, tworzymy torty, po które wrócisz. Piskorska – usługi na wagę… słodkiej masy.

Działamy zgodnie z tym, co jest naszą misją – zaskoczyć, uszczęśliwić i sprawić, byś wrócił po więcej.

Torty Poznań – słodkie usługi nie tylko dla dzieci

To, że Poznań ma smak, nie ulega wątpliwości. Poznań jest miastem, w którym zaczynaliśmy naszą przygodę z cukiernictwem i w którym doskonalimy słodką sztukę nieustannie. Ty mówisz tort i Poznań, my sugerujemy akceptację plików cookies, zapisanie naszego numeru tel. i szybki kontakt z załogą od najlepszych smaków. Jeśli Poznań i tort, to tylko Piskorska. Realizujemy słodkie zlecenia zarówno dla dzieci, jak i wszystkich bez względu na metrykę. Tort na imprezę firmową? Tort rocznicowy? Tort-niespodzianka? Poznań ma szczęście, że nasz ekspercki team od mąki i cukru zacumował właśnie tutaj!

Przyjrzyj się uważnie ofercie cukierni Piskorska, zapisz kontakt do nas, a my zajmiemy się przygotowaniem tortu lub tortów dla Ciebie!

Zamów Bezpłatną Wycenę

    Przewiń do góry